Nasza oferta

Kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny

Czy planują Państwo realizację nowej inwestycji w swoim gospodarstwie? Posiadają Państwo kredyty, które lepiej byłoby zastapić jednym, tańszym, dostosowanym do Państwa potrzeb? Oferujemy kredyty bankowe nawet do 500 000 zł.

Kredyt lub leasing na zakup maszyn i urządzeń

Maszyny i urządzenia rolnicze to przyjaciele każdego Rolnika. Dzięki nim praca jest lżejsza, a każdy hektar wykorzystany jest w najbardziej optymalny sposób. Ich zakup to jednak duży koszt dla gospodarstwa. Naszym zadaniem jest sfinansowanie zakupu poprzez leasing lub kredyt w taki sposób, aby owy koszt był jak najmniej dla Państwa odczuwalny.

Kredyt na zakup pasz i nawozów

Oferujemy zakup pasz i nawozów za pośrednictwem kredytu ratalnego lub kredytu gotówkowego. Finansujemy do kwoty 300 000 zł, bez zabezpieczeń na nieruchomości. Decyzja w ciągu 30-60 minut. Bardzo szybka, uproszczona procedura.

Kredyt na zakup zwierząt hodowlanych

Zakup zwierząt hodowlanych równoznaczny jest z wydaniem niemałej kwoty pieniężnej. Jest to jednak stosunkowo bezpieczna inwestycja. Proponujemy Państwu skredytowanie zakupu zwierząt, głównie bydła oraz trzody chlewnej. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo powiększyć swoje stado, dokonując zakupu zwierząt na raty.

Pomoc z BIK, KRD i ZBP

Wielu Klientów kontaktuje się z nami, ponieważ nie może uzyskać kredytu w swoim banku. Niestety polskie instytucje finansowe, w momencie odrzucenia wniosku kredytowego, zostawiają Klienta samego z tym problemem. Zgodnie z naszymi statystykami połowie Klientów, którzy uzyskali odmowę udzielania kredytu w swoim banku, jesteśmy w stanie pomóc.

Wiele osób nie dostaje kredytu z powodu niezapłaconego mandatu czy przysłowiowej złotówki, która jest na minusie na rachunku bankowym. Pomożemy Państwu zdiagnozować problem i doprowadzić do jego rozwiązania.

Przygotowujemy pisma do firm i instytucji, które blokują Państwa w systemach bankowych. Wiemy, jak funkcjonuje Baza Informacji Kredytowej (BIK), Krajowy Rejestr Długów (KRD) oraz Związek Banków Polskich.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu

Partnerzy
  • Darmowe ogłoszenia rolnicze
  • Kredyty na zakup zwierząt hodowlanych
  • Raty przez Internet
  • Kredyty gotówkowe Wałbrzych, Wrocław
  • Kredyty dla Rolników
logodol
KREDROL oferuje najlepsze kredyty i leasingi dla Rolników i szeroko pojętego rolnictwa, a w szczególności kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, na zakup gruntów rolnych, hipoteczne, leasingi, kredyty rolnicze na zakup zwierząt hodowlanych, maszyn, urządzeń rolniczych, pasz oraz nawozów. KREDROL - leasing na maszyny rolnicze, kredyty dla rolnictwa, kredyty dla rolników, kredyty rolnicze, kredyty rolne
© 2013-2019 KREDROL.pl