Nasza oferta

Kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny

Czy planują Państwo realizację nowej inwestycji w swoim gospodarstwie? Posiadają Państwo kredyty, które lepiej byłoby zastapić jednym, tańszym, dostosowanym do Państwa potrzeb? Oferujemy kredyty bankowe nawet do 500 000 zł.

Kredyt lub leasing na zakup maszyn i urządzeń

Maszyny i urządzenia rolnicze to przyjaciele każdego Rolnika. Dzięki nim praca jest lżejsza, a każdy hektar wykorzystany jest w najbardziej optymalny sposób. Ich zakup to jednak duży koszt dla gospodarstwa. Naszym zadaniem jest sfinansowanie zakupu poprzez leasing lub kredyt w taki sposób, aby owy koszt był jak najmniej dla Państwa odczuwalny.

Kredyt na zakup pasz i nawozów

Oferujemy zakup pasz i nawozów za pośrednictwem kredytu ratalnego lub kredytu gotówkowego. Finansujemy do kwoty 300 000 zł, bez zabezpieczeń na nieruchomości. Decyzja w ciągu 30-60 minut. Bardzo szybka, uproszczona procedura.

Pomoc z BIK, KRD, ZBP

Często zdarza się, że chcąc zaciągnąć kredyt bank odmawia bez podania przyczyny? Często powodem odmowy banku może być niezapłacony mandat lub zaległa przysłowiowa złotówka na karcie kredytowej. Fakt ten może być wpisany do Bazy Informacji Kredytowej (BIK), Krajowego Rejestru Długów (KRD) czy Związku Banków Polskich (ZBP). Specjalnie dla Państwa zdiagnozujemy, co jest problemem w uzyskaniu finansowania i postaramy się ten problem rozwiązać.

Kredyt na zakup zwierząt hodowlanych

Zakup zwierząt hodowlanych równoznaczny jest z wydaniem niemałej kwoty pieniężnej. Jest to jednak stosunkowo bezpieczna inwestycja. Proponujemy Państwu skredytowanie zakupu zwierząt, głównie bydła oraz trzody chlewnej. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo powiększyć swoje stado, dokonując zakupu zwierząt na raty.

Najważniejsze parametru kredytu na zakup zwierząt hodowlanych:
- minimalna kwota kredytu: 3000 zł, maksymalna kwota kredytu: 800 000 zł
- okres kredytowania: od 6 do 144 miesięcy
- bez zabezpieczeń
- kredytobiorca ma możliwość szybszej spłaty kredytu
- decyzja średnio w 30-60 minut

Dochód obliczany jest na podstawie:
- wielkości gospodarstwa
- faktur sprzedażowych
- dotacji unijnych

Oferujemy również kredyty z zastawem hipotecznym. Maksymalna kwota kredytu wynosi 1 500 000 zł, przy okresie kredytowania od 36 do 360 miesięcy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu Właścicieli Gospodarstw oraz Firmy posiadające w swojej ofercie zwierzęta hodowlane.

Obsługujemy teren całego kraju!

Partnerzy
  • Darmowe ogłoszenia rolnicze
  • Kredyty na zakup zwierząt hodowlanych
  • Raty przez Internet
  • Kredyty gotówkowe Wałbrzych, Wrocław
  • Kredyty dla Rolników
logodol
KREDROL oferuje najlepsze kredyty i leasingi dla Rolników i szeroko pojętego rolnictwa, a w szczególności kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, na zakup gruntów rolnych, hipoteczne, leasingi, kredyty rolnicze na zakup zwierząt hodowlanych, maszyn, urządzeń rolniczych, pasz oraz nawozów. KREDROL - leasing na maszyny rolnicze, kredyty dla rolnictwa, kredyty dla rolników, kredyty rolnicze, kredyty rolne
© 2013-2019 KREDROL.pl