Nasza oferta

Kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny

Czy planują Państwo realizację nowej inwestycji w swoim gospodarstwie? Posiadają Państwo kredyty, które lepiej byłoby zastapić jednym, tańszym, dostosowanym do Państwa potrzeb? Oferujemy kredyty bankowe nawet do 500 000 zł.

Kredyt na zakup pasz i nawozów

Oferujemy zakup pasz i nawozów za pośrednictwem kredytu ratalnego lub kredytu gotówkowego. Finansujemy do kwoty 300 000 zł, bez zabezpieczeń na nieruchomości. Decyzja w ciągu 30-60 minut. Bardzo szybka, uproszczona procedura.

Kredyt na zakup zwierząt hodowlanych

Zakup zwierząt hodowlanych równoznaczny jest z wydaniem niemałej kwoty pieniężnej. Jest to jednak stosunkowo bezpieczna inwestycja. Proponujemy Państwu skredytowanie zakupu zwierząt, głównie bydła oraz trzody chlewnej. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo powiększyć swoje stado, dokonując zakupu zwierząt na raty.

Pomoc z BIK, KRD, ZBP

Często zdarza się, że chcąc zaciągnąć kredyt bank odmawia bez podania przyczyny? Często powodem odmowy banku może być niezapłacony mandat lub zaległa przysłowiowa złotówka na karcie kredytowej. Fakt ten może być wpisany do Bazy Informacji Kredytowej (BIK), Krajowego Rejestru Długów (KRD) czy Związku Banków Polskich (ZBP). Specjalnie dla Państwa zdiagnozujemy, co jest problemem w uzyskaniu finansowania i postaramy się ten problem rozwiązać.

Kredyt lub leasing na zakup maszyn i urządzeń

Maszyny i urządzenia rolnicze to przyjaciele każdego Rolnika. Dzięki nim praca jest lżejsza, a każdy hektar wykorzystany jest w najbardziej optymalny sposób. Ich zakup to jednak duży koszt dla każdego gospodarstwa, dlatego oferujemy finansowanie zakupu maszyn oraz urządzeń rolniczych za pośrednictwem atrakcyjnego kredytu bankowego ale także coraz bardziej popularnego leasingu. 

Najważniejsze parametru kredytu oraz leasingu na zakup maszyn i urządzeń rolniczych:
- minimalna kwota kredytu: 1000 zł, maksymalna kwota kredytu: 900 000 zł
- okres finansowania: od 6 do 144 miesięcy
- bez zabezpieczeń
- kredytobiorca ma możliwość szybszej spłaty
- decyzja średnio w 30-60 minut

Dochód obliczany jest na podstawie:
- wielkości gospodarstwa
- faktur sprzedażowych
- dotacji unijnych

Oferujemy również kredyty z zastawem hipotecznym. W przypadku kredytu zabezpieczonego nieruchomością maksymalna kwota kredytu wynosi 900 000 zł, przy okresie kredytowania od 36 do 360 miesięcy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu Właścicieli Gospodarstw oraz Firmy posiadające w swojej ofercie maszyny i urządzenia rolnicze. 

Obsługujemy teren całego kraju! 

Partnerzy
  • Darmowe ogłoszenia rolnicze
  • Kredyty na zakup zwierząt hodowlanych
  • Raty przez Internet
  • Kredyty gotówkowe Wałbrzych, Wrocław
  • Kredyty dla Rolników
logodol
KREDROL oferuje najlepsze kredyty i leasingi dla Rolników i szeroko pojętego rolnictwa, a w szczególności kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, na zakup gruntów rolnych, hipoteczne, leasingi, kredyty rolnicze na zakup zwierząt hodowlanych, maszyn, urządzeń rolniczych, pasz oraz nawozów. KREDROL - leasing na maszyny rolnicze, kredyty dla rolnictwa, kredyty dla rolników, kredyty rolnicze, kredyty rolne
© 2013-2019 KREDROL.pl